تولد مورو مبارک!

حتما می گين چه تولد در تولده!بله آخه فروردينه و من نمی دونم چرا نا خودآگاه جذب متولدين اين ماه ميشم...پارسال همين موقع ها بود که نمی دونم چرا يه دفعه ای مجذوب مورو شدم...قبلا هم می شناختمش اما هيچ وقت چنين بهش توجه نکرده بودم...راستش قبلش  به نظرم يه فوتباليست فقط خوشتيپ بود.و تیپ به تنهايی برای جذب من چيز خيلی کوچيکيه...پارسال همين طور مشغول تماشای يه" مسابقه به همراه دختر دايی ام بودم که اون مورو رو بهم نشون داد و گفت ازش خوشت مياد؟منم جواب دادم "ای بدم نمياد!"

بعد از اون بود که خيلی بهش دقت کردم...بعد از اون چقدر به نظرم خوشگل اومد...چه صورت مليح و نازی داشت...چقدر متين بود...اما هنوز نه!هنوز ازش اونقدرا هم خوشم نيومده بود....رفتم کل دنيای مجازی رو زير و رو کردم و تو اينترنت تا جايی که می تونستم راجع بهش مطلب و مقاله و عکس پيدا کردم و خوندم.اين که اسپانيول و فروردينی بود  منو وادار  کرد که بيشتر راجع بهش چيز بدونم...هر چند فکر می کردم ازدواج نکرده اما اين که ازدواج کرده و دو تا بچه ۳ و ۵  ساله هم داره چيزی رو عوض نکرد!چون اون موقع ديگه کار از کار گذشته و من يه طرفدار پروپا قرص و دو آتيشه Fernando Morientes شده بودم.... به طوری که در عرض اين يک سال سه بار تيم عوض کردم!اول که موناکو بود اونجا بودم بعد که برگشت مادريد هر چند از رئال متنفر بودم به خاطرش مادريدی شدم...و الانم که ليورپولی هستم....شخصيت مورو برای من بی نظيره....به نظرم همسرش(ويکتوريا) واقعا زن خوش شانسيه ...چون مورو" واقعا دوست داشتنيه."morofamily09.jpg

تو سايت طرفداراش همه اومدن و تبريک گفتن و من ميخوام بگم:"يه سبد پر از رز ،يه تاج از ارکيد،شيرينترين کيک،زيباترين شمع،رنگارنگ ترين هديه تقديم به دوست داشتنی ترين موروی دنيا!"

Feliz Cumpleanos Fernando!

wallpapers_fmz_11_by_maria.jpg

mis_160305.jpg

/ 3 نظر / 4 بازدید
اميد

سلام! خوب من که از بچگی تقريبا فوتبالی بودم حسابی ميشناسمش! اما خوب من طرفدار هلند و قاعدتا دنيس برگ کمپ بودم! (نميدونم ميشناسينش يا نه!) به هر حال فعلا هم آرسنال بازی ميکنه!... اما آقای مورو! خوب از رئال به شدت تمام متنفرم! پس زياد توجهی هم به ايشون نداشتم! خوب حالا هم که آرسنال رقيب ليورپوله!! پس ديگه بازم نميشه توجهی کرد! تقصير من چی بيد!!! اما از بازيش خوشم مياد! در هرصورت تولدش مبارک! به قول شما Feliz Cumpleanos Fernando! :) شاد باشين...!

اميد

سلام! چيزی به آخر فروردين نمونده! :( نميخواين چيزي بنويسين؟!