دختر با کلی امید و آرزو ازدواج کرد و از خانواده اش جدا شد و هزاران کیلومتر از اونها فاصله گرفت.اما وقتی توی facebook جلوی اسمش کلمه single رو می بینم روحم آزرده می شه.

خدا رو شکر که حداقل توی یکی از بهترین دانشگاه های دنیا داره دکترا می خونه و حتی فرصت این رو نداره که به این ازدواج کم دوام فکر کنه.

درس بزرگ تجربه اخیر خودم که خدا رو شکر هنوز در مراحل اولیه و شناخت بیشتر بود و همین طور این اتفاق برای دوستم اینه که درسته بدبینی زیبا نیست،درسته بی اعتمادی و محافظه کاری بیش از حد ترس و دو دلی داشتن اصلاً خوب نیست اما عجول بودن،زود نتیجه گرفتن و خود فریبی هم کار صحیحی نیست.درسته برنامه ریزی زندگیم کمی تغییر کرد اما خدا رو شکر به موقع با اراده تصمیم گرفتم و نذاشتم احساسات بی پایانم زندگیم رو خراب کنه.دختر فروردینی یعنی این.احساسات بی نهایت و اراده بی پایان.

پ.ن. و آخرین کلام به تو: ممکنه دوستای زیادی داشته باشی چه دختر چه پسر.اما من برای همیشه در ذهن تو یک معمای پیچیده باقی خواهم موند.چون در عرض یک ساعت اونقدر قدرت پیدا کردم که علیرغم تمام عشقم تا جایی که ممکن بود از تو فاصله گرفتم و پل پشت سرم رو هم خراب کردم.اسم من در ذهن تو مترادف هیچ اسمی نخواهد بود و همین برای من کافیست.

/ 0 نظر / 3 بازدید